59 Gdyńska Drużyna Harcerzy "Knieja"

Czuwaj! Druhu! Znajdujesz się na platformie na której prowadzona będzie działalność drużyny w czasie epidemii!

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

„Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.“ — Robert Baden-Powell // Mosty- 1 pkt // Orły- 3pkt // Jastrzębie- 0 pkt // Lisy- 3 pkt

#1 2020-04-29 20:43:59

SebastianSobolewski
Administrator
Dołączył: 2020-04-29
Liczba postów: 9
WindowsChrome 81.0.4044.122

Kucharz**

Kucharz **

Sprawność KUCHARZ jest sprawnością która uczy nas umiejętności które bez cienia wątpliwości przydadzą nam się w życiu codziennym! Dlatego też warto ją zrealizować!
Jeśli zadania przerastają twoje domowe możliwości porozmawiajcie z rodzicami i zaproponuj inne, które twoim zdanie odpowiadają tej sprawności!
[dblpt]applause[dblpt]

ZADANIA
• Umie przyrządzić trzydaniowy posiłek dla 4-6 osób (rodzina lub zastęp) np. zupa pomidorowa lub przystawka, makaron z sosem,  prosty deser z twarożku i owoców. (działaj! na pewno będzie to miły gest dla twojej rodziny, a sprawność wleci przy okazji!)

• Rozpoznaje i umie korzystać w swoich potrawach z podstawowych przypraw. (zrób sobie test! Niech ktoś z rodzeństwa lub rodzic przygotuje dla paletę przypraw lub innych produktów, może być to tez ciekawa zabawa dla innych domowników, rozpoznawanie przypraw i porduktów po zapachu! Koniecznie opisz wyniki!)


kucharz-m.png

Wiadomość dodana po 18 min 17 s:
I jak tam, ktoś realizuje? Ja gotuje często, a sprawność miałem okazję zdobyć już kiedyś na obozie! Wasze potrawy możecie wysyłać mi na messengerze lub na meila, z wnioski i relacje opisywać tutaj na forum!
s.sobolewski@zhr.pl

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testoweforum123 - pokemonguardians - dawidforum - mir4polska - janesmith